APOLO STORE (Nou de la Rambla, 107)

12h vàlius vs Indian Runners dj’s

13h Rombo

13.30h Comentari Anònim dj’s (GN)

14h Trau

Tanquem de 14.30 a 16

16h Joana Serrat

16.45h Alberto Montero

17.30h El Gran Manel

18.15h Nult

19h Samitier

19.45h Celestial Bums

20.30h Núria Graham

21h Charly Raw dj

21.30h Mambo Jambo

22.30 Me & the Coconut

23h Omega III dj

Share +

B-CORE (Montmany, 25)

11h Djs The Bite

12.30h Djs David i Guillem Undersounds

17h Cálido Home (concert)

18h Jaime L. Pantaleón (concert

Share +

WAH-WAH DISCOS (Riera Baixa, 14)

De 18h a 21h

Dj Shak

Dj Stanley White

Dj Prades

Share +

DISCO 100 (C/ Escorial, 33)

12h Àlex Torío (concert)

13h La increïble història de Carles Carolina (concert)

18h Andrea Motis / Joan Chamorro / Josep Traver (concert)

19h Clara Luna / Xavi Maureta (concert)

20h Guillem Roma (concert)

Share +

SURCO (Travessera de Gràcia, 144)

12:00 Dani Vega (Mishima) DJ

13:00 Carlos Conesa (BAM) DJ

14:00 Carles Llacer (BocaNord) DJ

15:30 Joan S. Luna (Mondo Sonoro) DJ

17h Mambo Jambo (concert)

17:30h Marina Babyface & The Beatroots (concert)

18h Ran Ran Ran (concert)

18:30h 4Hiverns (concert)

19:30h Joana Serrat (concert)

20:00 JM Garanto (Unpictured) DJ

Share +

LA BOTIGA DEL PRIMAVERA (Ases, 1)

12h Joan S. Luna Dj

13.30h Joana Serrat

18h Blisstopic Djs

20h Nico Roig

Share +

ULTRA-LOCAL RECORDS (Pujades, 113)

11h Combray Dj’s

12:30h Dj Gorilón

13.30h Sr. Galleta Pone Música

17h Jilguero Dj’s

18h The Missing Leech (concert) + Metzger and Bauer (concert)

19h Anyzed (concert)

20h Shook Down Dj’s

Share +

DISCOS JUANDÓ (Lluna, 27)

15h Dani Snap! Dj

16.30h El Sr. Galleta pone música

18h Abu Sou

19:30h Lucinda Selector

+ descompte del 50% en els discos de la botiga

Share +

DEAD MOON RECORDS (Lluna, 10A)

11h Cumbiaman (concert)

12h Males Herbes Djs

13h Plom (concert) 

13:30h San Jose Tapes Djs

14:30h Boston Pizza Records Djs

16h Discos Enfermos Dj 

17h Carla Serrat (concert)

18:30h Ferran Palau (concert)

19h Màgia Roja Djs

20h Ciudad Lineal Djs

+ descompte del 10% si gastas més de 20€ en discos

Share +

DISCOS EDISON’S (Riera Baixa, 9)

12h Ras Zohen & Blazing Fire (reggae)

13h Pëlogruesoul (soul)

14:30h Javi Jareño (folk)

15h Facunda (folk)

16h Afrometabolisto (tribal electronica)

17h Small Signs (folk)

17:50h El Rebrot (folk)

18:30h Jason Jeans (folk)

19h Ljubiana and The Seawolfs (folk)

20h Eso e colabora con La Juju y Senen (flamenco)

Share +

FESTA CLAUSURA #DTD2014 @ LA2 DE APOLO (Nou de la Rambla, 107)

19.30h Portes

19.45h Montserrrat

20.30h IEPI

21.15h La iaia

22h beGun

Share +

DISCOS PARADISO (C/ Ferlandina, 39)

11:30h Compass Crew

13:30h Pedro Vian Dj Set

14:30h Anomia

16:15h Monkey Bar vs Bons Records

18:00h Nev.Era Dj Set

19:00h mANS O live

20:00h Clásicos del Ruido 

Share +

CHANDAL STORE (C/ Valldonzella, 29)

Dj’s de 13:00 a 21:00

- Balbini (Poprebop Records)

- Doza (Tienda Derecha)

- Nieve! (Vives de La Cortada III)

- Jorgito Pinchadiscos (Cofradía de la Pirueta)

+ por confirmar

+ hasta el 50% de descuento en discos

+ vermú y picoteo de 13:00 a 15:00

Share +